Logo

Dostawa

Blog
ekspercki

Zapytaj nas - wiemy, że aranżacja wnętrz to trudna sprawa. Chcesz stworzyć nowoczesną, funkcjonalną i przyjazną środowisku przestrzeń. Nie wiesz jak to zrobić? Zajrzyj na naszego bloga. Inspirujemy, radzimy i pomagamy. Czytaj więcej
  1. Zarówno koszty dostawy jak i termin realizacji zamówienia podawane są indywidualnie dla każdego produktu, w przypadku terminu realizacji  uwzględniane są tylko dni robocze.
  2. W wyjątkowych sytuacjach, Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany potwierdzonego dla każdego produktu terminu dostawy, o czym Klient zostanie poinformowany w najkrótszym możliwym czasie.
  3. Informacja o czasie realizacji umieszczona przy produkcie ma charakter orientacyjny- dokładny czas realizacji oraz koszt dostawy podawane są w potwierdzeniu zamówienia (wiadomość e-mail na adres podany przez klienta)
  4. W przypadku towarów o statusie „produkt na zamówienie” z uwagi na specyfikę zamówienia, informacja o ostatecznym terminie realizacji oraz kosztach dostawy podawana jest każdorazowo w potwierdzeniu zamówienia (wiadomość e-mail na adres podany przez klienta). Jednocześnie możliwe jest uzyskanie informacji o orientacyjnym terminie realizacji oraz koszcie dostawy. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta kontakt buyby@mayart.com.pl
Copyright © 2013 Mayart. All rights reserved